Partnerzy





Sponsorzy














Polecamy










News


Bałtycka Liga - Lubawa 2025
 

W dniu 12 października 2025 r. w Lubawie odbyła się Bałtycka Liga o Puchar Burmistrza Lubawy. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, pokazując sportową pasję i ducha rywalizacji! Z dumą informujemy, że nasi reprezentanci zdobyli łącznie 10 medali!  Dla niektórych zawodników był to pierwszy start w zawodach dlatego tym bardziej gratulujemy odwagi, zaangażowania i świetnych wyników!