W dniu 12 października 2025 r. w Lubawie odbyła się Bałtycka Liga o Puchar Burmistrza Lubawy. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, pokazując sportową pasję i ducha rywalizacji! Z dumą informujemy, że nasi reprezentanci zdobyli łącznie 10 medali! Dla niektórych zawodników był to pierwszy start w zawodach dlatego tym bardziej gratulujemy odwagi, zaangażowania i świetnych wyników!
|