W dniach 17–23.08 odbył się nasz klubowy obóz w Nowej Kaletce. To był wyjątkowy czas dla najmłodszych zawodników naszego klubu – pełen uśmiechu, energii i wspólnych przygód. Każdy dzień to nie tylko solidne treningi ale też beztroskie plażowanie, wyprawy kajakami i mnóstwo wspólnych chwil. Na zakończenie – ognisko i klimatyczna dyskoteka w plenerze, które na długo zostaną w pamięci uczestników. Całość odbyła się pod czujnym okiem trenerów – Michała Staszewskiego i Wiktorii Emilianowicz, którzy dbali o sportowy charakter, ale też świetną atmosferę obozu. Dziękujemy wszystkim, którzy stworzyli tę niezwykłą przygodę – już odliczamy dni do kolejnego wyjazdu! Zgrupowanie zostało dofinansowane z środków finansowych Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Klub PRO”
|