Weterani na macie |
Nasi najstarsi zawodnicy – weterani – wzięli udział w Światowym Festiwalu Zapaśniczym, który odbył się w Warszawie. Reprezentanci naszego klubu pokazali ogromne doświadczenie, charakter i sportową klasę, wracając z zawodów z licznymi medalami!
Styl wolny:
Kamil Ochman – 1. miejsce, dywizja A, kat. wagowa do 100 kg
Gabor Sawicki – 2. miejsce, dywizja A, kat. wagowa do 78 kg
Piotr Dąbrowski – 3. miejsce, dywizja E, kat. wagowa do 70 kg
Styl klasyczny:
Kamil Ochman – 2. miejsce, dywizja A, kat. wagowa do 100 kg
Gabor Sawicki – 1. miejsce, dywizja A, kat. wagowa do 78 kg
Piotr Dąbrowski – 1. miejsce, dywizja E, kat. wagowa do 70 kg
Dodatkowo Piotr Dąbrowski został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju, co jest wyjątkowym wyróżnieniem i potwierdzeniem jego świetnej dyspozycji podczas zawodów!
Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie klubu. Jesteśmy dumni, że pasja do zapasów nie zna wieku!
|
|